در این بخش با معنی واژه‌هایی که در متن قوانین استفاده شده است، آشنا می‌شوید.

  • شهرکالا: فروشگاه اینترنتی شهرکالا.
  • سایت: وب سایت فروشگاه اینترنتی شهرکالا به آدرس shahrekala.com
  • محتوای سایت: شامل قیمت، متن، عکس، فیلم، مشخصات فنی محصولات، مقالات و اخبار درج شده در سایت.
  • کاربر مهمان: هر بازدیدکننده‌ای که وارد سایت می‌شود.
  • عضو: کاربری که فرم ثبت‌نام را تکمیل کرده است و شرایط خرید را دارد.
  • مشتری: عضوی که از سایت خرید می‌کند.

توجه : ثبت سفارش به این معناست که شما تمامی شرایط ذکر شده را پذیرفته‌اید.

کاربران عزیز لطفاً در هنگام ثبت نظرات خود دقت کنید، چرا که هرگونه توهین به قوانین و مقررات کشور، ادیان رسمی، نگارش و محتوا به دور از شخصیت کاربران سایت شهر کالاست٬ از اینکه به خود و دیگران احترام می‌گذارید کمال تشکر را داریم.

در هنگام نوشتن نظرات از بیان مطالب غیر ضروری و بزرگ‌نمایی صرف نظر کنید. اگر از نظر شما هر بخشی از شهرکالا دچار کمبود است، لطفاً در قسمت انتقادات و پیشنهادات به ما اعلام کنید. همچنین درج قمیت کالا، ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری در شبکه‌های اجتماعی  و قرار دادن لینک سایت‌های دیگر در شهرکالا ممنوع است.

توجه: نظرات کاربران پس از بررسی و تأیید ناظران در اسرع وقت منتشر می‌شود.

مشتریان عزیز لطفاً در هنگام تحویل سفارش، قبل از بازکردن بسته‌بندی حتماً مشخصات محصول سفارش داده شده با کالای تحویلی را به دقت بررسی کنید و در صورت مشاهده مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. همچنین در هنگام تحویل بسته‌بندی به سلامت فیزیکی آن دقت کنید.

توجه: بعد از تحویل بسته‌بندی کالا به مشتری، شهرکالا هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری (فیزیکی) کالا نخواهد داشت.

طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا را فرد دیگری تحویل بگیرد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اطلاع دهد. در غیر این صورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

به دلیل مسائل و مشکلات روز طبق هماهنگی انجام شده با پلیس فتا و نیروی انتظامی، تحویل کلیه سفارش‌ها درب ورودی ساختمان خواهد بود و نماینده شهرکالا از تحویل کالا جلوی درب واحد معذور است.

شهرکالا همیشه در راستای ارائه بهترین خدمات خود سعی می‌کند قیمت‌های کالاها را به درستی و با حداقل میزان خطا در سایت ثبت کند. اما از آنجائیکه این قیمت‌ها توسط اپراتورها وارد سایت می‌شوند، همواره امکان خطای انسانی در ثبت اطلاعات وجود خواهد داشت. درچنین مواقعی که قیمت‌ها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه وجود نخواهد داشت.

در این موارد حتی اگر با قیمت اشتباه، کالا فاکتور و ارسال شود، از شما مشتریان عزیز خواهشمندیم در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج نکرده‌اید، آن را مرجوع کرده و اگر مایل به استفاده از کالا هستید ما به التفاوت وجه را واریز کنید. (اگر کالا را از بسته بندی خارج کرده باشید، موظف به پرداخت ما به التفاوت مبلغ  به حساب فروشگاه هستید).

توجه: منظور از خطا اختلاف قیمت زیاد، بین قیمت نوشته شده با قیمت واقعی کالاست. برای مثال مبلغ 20,000,000 ریال، 2,000,000 ریال قید شود.

شهرکالا همیشه خود را متعهد می‌داند تا دقیقاً کالای سفارش داده شده را برای مشتریان خود ارسال کند. چنانچه به دلیل حجم بالای سفارشات یا امکان خطای سیستمی وانسانی، کالایی به صورت اشتباه ارسال شد:

شما بدون چک کردن، کالا را تحویل گرفته‌اید و آن را از پلمپ خارج کرده‌اید؛ اگر قیمت کالای تحویلی از کالای سفارش داده شده بیش‌تر باشد از شما خواهشمندیم تا ما به التفاوت مبلغ را حداکثر طی 48 ساعت به حساب فروشگاه واریز کنید. (در غیر این صورت فروشگاه حق خواهد داشت نسبت به پیگیری از طریق مراجع قضایی ذیصلاح اقدام کند و کلیه خسارات، هزینه‌های دادرسی و حق الوکاله برعهده مشتری خواهد بود)

اما در صورتیکه کالای تحویلی ارزان‌تر از کالای سفارش داده شده باشد، شهرکالا تضمین می‌کند ما به التفاوت مبلغ را حداکثر طی 48 ساعت به حساب شما مشتریان عزیز واریز کند.( به دلیل اینکه کالا از پلمپ خارج شده است، امکان بازگشت کالا وجود ندارد.)

توجه: تمامی کالاهای ارائه شده در سایت پلمپ بوده و شهرکالا هیچگونه مسئولیتی در قبال متعلقات داخل جعبه محصول ندارد.

شهرکالا همواره نسبت به تغییرات دلخواه در سایت مانند تغییرات فنی و ظاهری، خدمات و نحوه ارائه آن، محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست‌ها، حقوق و قوانین اختیار کامل دارد. همچنین ممکن است بسته به شرایط  روز و اتفاقات، ارائه سرویس و خدمات به مشتریان را متوقف؛ نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب اقدام کند.

وب‌سایت شهرکالا به جز آدرس  www.shahrekala.com هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه شهرکالا بخواهد از راه‌های دیگری با مشتریان عزیز ارتباط برقرار کند، حتماً آن را به صورت رسمی در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد کرد.

کاربران گرامی با توجه به اینکه قوانین بیان شده، در برخی موارد خاص شامل بعضی از کالاها نمی‌شود، توضیحات ثبت شده در فاکتور و رسید تحویل کالا، که مشتری آن را امضاء می‌کند، ملاک عمل خواهد بود.

پس از قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی شهرکالا، در صورت لزوم شما می‌توانید رویه بازگرداندن کالا و همچنین حفظ حریم خصوصی کاربران را نیز مطالعه کنید.

منو اصلی