به شهر کالا خوش آمدید

شهرکالا در یک نگاه

شهرکالا با ارائه کالاهای متنوع از معتبرترین برندهای موجود در ایران، همواره تلاش می‌کند تا پاسخگوی نیازهای متفاوت شما مشتریان باشد.

این مجموعه با همفکری یک تیم مشتاق و پر انرژی تأسیس شده است که در تمام مراحل خرید، شما را همراهی خواهند کرد. چرا که به اعتقاد ما، زمانی که شما شهرکالا را برای خربد خود انتخاب کرده‌اید؛ لایق بهترین‌ها هستید. بر پایه همین باور تیم ما در تمام ایام هفته پاسخگوی سؤالات شما هستند. همچنین مشاوران ما در شهرکالا به شما کمک می‌کنند تا کالای مورد نیاز خود را با بهترین قیمت تهیه کنید.

البته خرید کردن در این فروشگاه به هیچ عنوان پایان راه نیست!

شهرکالا برای آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز، گارانتی‌های بسیار معتبری را برای پشتیبانی از محصولات انتخاب کرده است و برای برخی از کالاها که دارای خدمات پس از فروش نیستند، روش متفاوتی را در نظر گرفته است. همکاران ما پیش از تحویل کالا به شما، تمام محصولات را چک می‌کنند تا از سلامت و اصالت آن آگاه شوند. به همین دلیل درصد خطا هنگام ارسال به حداقل می‌رسد و این یعنی وقت آن رسیده که ما به تماشای لبخند رضایت شما بنشینیم و همین لبخند انرژی تیم ما را تأمین می‌کند.

یک‌ شهر، کالا

هر آنچه بخواهید و هر آنچه نیاز دارید، همین‌جا در شهر کالا دنبالش بگردید. همه چیز همین‌ جاست.

گشتم بود، بگرد هست…

تأسیس شهرکالا

کسب و کارهای اینترنتی طی چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته‌اند. موفقیت در این راه موجب تغییر سلیقه مخاطبین شده و نهایتاً حلقه مشتریان با سلایق مختلف را گسترده‌تر از پیش کرده است. طبیعتاً با بزرگ شدن بازار هدف، پاسخگویی به نیازها دستخوش تغییراتی می‌شود.

ما معتقدیم اگر از نیازهای مخاطب درک مناسبی داشته باشیم و فرصتی برای برطرف کردن آن‌ها پیدا کنیم، در واقع به پیشرفت کسب و کار خود کمک کرده‌ایم. با این تفکر «شهرکالا» راه‌اندازی شد. این سایت کالاهای متنوع و مقالات مفید در اختیار شما قرار می‌دهد.

مأموریت ما رفع نیاز مردم است بنابراین برنامه‌ریزی‌های دقیقی در این راستا تدوین کرده‌ایم. همواره از پیشنهادات و انتقادات شما در جهت رشد و پیشرفت «شهرکالا» استقبال خواهیم کرد. امیدواریم با ما همراه باشید تا از یک خرید آسان و بی‌واسطه لذت ببرید. اعتماد و رضایت‌مندی شما، به ما انگیزه بیشتری برای اجرای برنامه‌ها و رسیدن به اهداف خواهد داد. 

از گذشته تا کنون

تأسیس لایف‌برد‌پارسه
تأسیس لایف‌برد‌پارسه
اینجا نقطه آغاز فعالیت ما در زمینه تجارت محصولات دنیای دیجیتال بود.
تاسیس لایف سرویس
تأسیس لایف‌سرویس‌پارسه
بعد از مدتی خرید و فروش، احساس کردیم تعهد بیشتری نسبت به مخاطبان داریم. پس پشتیبانی از دنیای دیجیتال آن‌ها را نیز به عهده گرفتیم.
تأسیس فروشگاه آنلاین
تأسیس فروشگاه آنلاین
دنیای دیجیتال هر روز بزرگ‌تر شد. ما هم با رشد آن هم قدم شدیم و نهایتاً برای اولین بار فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کردیم.
تاسیس شهرکالا
تأسیس شهرکالا
بعد از افتتاح فروشگاه آنلاین، به اعتبار اعتماد شما، تصمیم گرفتیم تنوع سبد کالایی را گسترش بدهیم. به این ترتیب از دنیای دیجیتال فراتر رفتیم و نیازهای بیشتری را در جامعه برطرف کردیم.

جوایز و دستاوردها

حمایت و اعتماد شما مسیر رسیدن به موفیقت را برای ما هموار کرده است.

تندیس 5
تندیس 2
تندیس 3
تندیس 4
تندیس 5

منو اصلی